Nogometaši Gorice i sljedeće sezone igrat će u Drugoj HNL, nakon što su u dvije utakmice kvalifikacija od njih bili prvoligaški igrači vinkovačke Cibalije. Nakon 2:0 poraza u prvoj utakmici igranoj u Zaprešiću u nedjelju, Gorica je u Vinkovcima poražena 2:1.

Domaćini su poveli pogotkom Edija Baše u 29. minuti, a nakon što je Cibalia propustila povećati vodstvo, Gorica nakon protunapada u 40. minuti izjednačuje preko Marina Pejića. U nastavku je Cibalia dokazala zašto zaslužuje ostanak u Prvoj HNL.

Dejan Glavica u 58. dovodi u vodstvo domaće, a kapetan Frane Vitaić u 89. minuti postavlja konačnih 3:1. Tako će Gorica nastaviti nogometni put u Drugoj ligi s igranjem utakmica u Lučkom, Sigetu, Sesvetama, Opatiji, Novigradu i drugim drugoligaškim stadionima.