Nogometaši Intera iz Zaprešića u četvrtom kolu Prve HNL slavili su u u Kranjčevićevoj na gostovanju kod Rudeša s 2:0 pogocima Puljića u 36. i Blaževića u 88. minuti.

Ovom pobjedom Inter je došao do svog sedmog boda u prvenstvu i gornjeg dijela tablice, dok Rudeš i dalje čeka prvu prvoligašku pobjedu u 69 godina postojanja kluba.

Domaći su samo prvih pola sata igre izgledali bolje na terenu, ali za to vrijeme stvorili su samo jednu prigodu. Nakon toga, Inter je počeo pronalaziti rupe u Rudešovoj obrani, što je u 36. minuti iskoristio Puljić.

U igri domaćina nedostajalo je vizije, igrači srednjeg reda nisu znali dati upotrebljivu loptu prema naprijed, a obrana je često bila zbunjena, odigravši lošu utakmicu. S druge strane, momčad Samira Toplaka iskoristila je ponuđeno, s lakoćom rješavala problematične situacije. Pogodak Blaževića u 88. minuti potvrdio je pobjedu, u subotu koncentriranije momčadi.