Nogometaši Dinama u šestom su kolu Prve HNL pobijedili Slaven Belupo 2:0 pogocima Fiolića i Rrahmanija, čime su zadržali vodstvo na ljestvici s tri boda ispred Hajduka i četiri ispred Rijeke i Osijeka.

Plavi su u vodstvo došli u 20 minuti utakmice kada je Fiolić udario nogom loptu s ruba kaznenog prostora, a ona je završila u lijevoj strani gola momčadi iz Koprivnice. Fiolić je sudjelovao i kod drugog pogotka Dinama u 66. minuti. Izveo je slobodan udarac, a na njegovu ubačenu loptu odlično je skočio Rrahmani i glavom poslao loptu iza vratara Markovića. Osim Fiolića, odličnu partiju pružio je Španjolac Dani Olmo.

Trener Cvitanović nije mogao računati na ozlijeđenog Soudanija, napadača Hodžića je ostavio na klupi (ušao u drugom dijelu), a Ćorić nije bio u zapisniku.

U drugoj nedjeljnoj zagrebačkoj utakmici, Hajduk je slavio protiv Rudeša 4:0. Novi prvoligaš je od 30. minute igrao s dva igrača manje. Borevković je isključen u 24. minuti, a Vuco šest minuta kasnije. Pogotke za Hajduk postigli su Said (3) i Barry.

Inter je poražen kod Osijeka 3:0. Pogotke za domaćine postigli su Šimunec, Ejupi i Dalić (autogol)
Poredak: Dinamo 16, Hajduk 13, Rijeka i Osijek 12, Slaven Belupo 9, Inter 8, Cibalia 6, Lokomotiva 4, Istra 1961 i Rudeš 2.