U utakmici 7. kola Prve HNL, nogometaši Dinama su na gostovanju u Kranjčevićevoj, pred 1000 gledatelja, pobijedili Lokomotivu 3:0 (1:0), a sva tri pogotka postigao je alžirski napadač El Arabi Hilal Soudani (30., 60. i 71. minuta).

S četiri pogotka, Alžirac ima jedan pogodak manje od vodećeg strijelca lige, Marka Pervana iz Cibalije. Podsjetimo, u ovosezonskim nastupima u kvalifikacijama za Europsku ligu, u kojima Dinamo nije uspio doći do skupine, Soudani u 270 minuta nije uspio postići pogodak.

Ostali nedjeljni rezultati 7. kola Prve HNL: Cibalia – Osijek 2:1, Hajduk – Istra 1961 2:0. Poredak: Dinamo 19, Hajduk 16, Rijeka 15, Osijek 12, Slaven Belupo 10, Cibalia 9, Inter 8, Lokomotiva 4, Rudeš 3, Istra 1961 2 boda.