Hokejaši Medveščaka ostvarili su novu pobjedu na gostovanju. U šestom dvoboju EBEL lige, u gostima su, nakon produžetka, pobijedili češki Znojmo s 3:2 (1:1, 1:1, 0:0 – 1:0).

Koskiranta je doveo Medveščak u vodstvo u 12 minuti utakmice, a minutu kasnije Znojmo je izjednačilo pogozkom Yellow Horna. Medvjedi su u drugoj trećini, u 27. minuti, poveli pogotkom Netika, a domaćini izjednačuju u istoj trećini pogotkom Mrazeka (32. minuta).
Domaćini su pritiskali obranu Medveščaka na čijim vratima je prvi put ove sezone bio Drew MacIntyre, ali medvjedi su izdržali (omjer udaraca 38-18 u korist domaće momčadi).
Pogodak odluke postigao je Sondre Olden nakon minute i 12 sekundi igre u produžetku.

Medveščak trenutačno ima 8 bodova i nalazi se na osmom mjestu. Sljedeću utakmicu hrvatski predstavnik igra u Salzburgu kod Red Bulla u nedjelju, 1. listopada.