U derbiju prvog kola futsal Prvenstva Hrvatske, Split Tommy je u dvorani 2 Doma sportova pobijedio Futsal Dinamo 4:2.

Dinamo je u 7. minuti poveo pogotkom Kristijana Grbeše. Splićani  u 11. minuti Splićani uzvraćaju preko Mateja Fideršeka, a šest minuta kasnije gosti dolaze u vodstvo pogotkom Jakova Grcića.
Bad Blue Boysi su glasnim hukom s tribina uveli svoju momčad u drugo poluvrijeme u kojem je Mihovil Prgomet zabio za izjednačenje u 27. minuti. Obje ekipe imale su nekoliko šansi da prelome susret, ali je gol novog pojačanja Mare Đuraša u 35. minuti donio novo vodstvo gostima – 3:2. Futsal Dinamo zaigrao je s golmanom igračem, a Split Tommy je to kaznio kada je Ante Ćorluka golom sa svoje polovice pogodio prazna Dinamova vrata.

Rezultati 1. kola: Nacional Zagreb – Crnica 7:7, Futsal Dinamo – Split Tommy 2:4, Brod 035 – Novo Vrijeme Apfel 2:5, Vrgorac – Osijek Kelme 2:5, Square Dubrovnik – Uspinjača 6:3, Albona-Potpićan 98 – Alumnus 0:10.