Futsal Dinamo ostvario je treću prvenstvenu pobjedu u 1. HMNL ove sezone. U 4. kolu s 5:2 u Domu sportova bio je bolji od Broda 035.

U 8. minuti Kristijan Grbeša dovodi domaćine u vodstvo, a minutu kasnije Mihovil Prgomet povećava vodstvo. U 13. minuti gosti smanjuju na 2:1 pogotkom Almedina Bundavice, a na odmor Futsal Dinamo odlazi s prednosti od dva pogotka, jer je u 20. minuti Kristian Čekol zabio za 3:1.

Čekol je u 26. minuti postigao svoj drugi pogodak, a minutu kasnije i Prgomet postiže drugi za 5:1 vodstvo domaće ekipe. Jedanaest minuta prije kraja Brođani preko Mate Barišića smanjuju na 5:2 i tim rezultatom završava utakmica.

Futsal Dinamo već u utorak igra 5. kolo u gostima kod Vrgorca, a idući vikend stiže dubrovački Square.

Rezultati 4. kola: Crnica – Uspinjača 4:4, Osijek Kelme – Alumnus futsalFER 2:3, Novo vrijeme – Albona Potpićan ’98 12:0, Split – Square 2:1, Futsal Dinamo – Brod 035 5:2, Nacional – Vrgorac igra se u subotu, 4. studenog.

Poredak: Split 10, Futsal Dinamo 9, Osijek Kelme 9, Alumnus futsalFER 9, Novo vrijeme 9, Crnica 5, Vrgorac 4 (utakmica manje), Uspinjača 4, Square 3, Brod 035 3, Nacional 1 (-1), Albona Potpićan ’98 bez bodova.