Hokejaši na ledu Medveščaka nedjeljnom su pobjedom 4:3 (1:1, 1:0, 2:2) nad Linzom, došli do trećeg slavlja u nizu u EBEL ligi.

Gosti, treća momčad lige, poveli su u 8. minuti pogotkom Ricka Schofielda, ali 51 sekundu prije kraja prve trećine Tomaš Netik pogađa za 1:1. U 35. minuti Tyler Morley dovodi Medveščak u vodstvo, a u 28. sekundi posljednje trećine Morley zabija drugi pogodak za 3:1 vodstvo domaće momčadi. Odlična igra se nastavlja i 9 minuta prije kraja Netik postiže svoj drugi pogodak za visokih 4:1 Medveščaka.

Međutim, time utakmica nije odlučena. Brian Lebler je s dva gola, u 55. i 57. minuti, doveo Black Wingse na pogodak zaostatka, ali više od toga gosti nisu uspjeli napraviti.

Opet je na vratima hrvatskog prvaka odlično branio Kevin Poulin, skupivši 40 obrana. Medvjedi su pobjedom došli do četvrtog mjesta na ljestvici s 36 bodova, dva manje (uz dvije utakmice manje) od trećeplasiranog Linza. Vodeći su Vienna Capitalsi s 52 boda.

Medveščak sljedeću utakmicu igra u ponedjeljak, 27. studenog, kada u Ledenu dvoranu stiže (19.15) ustrijski Dornbirn.