U prvoj utakmici osmog kola HT Premijer lige košarkaša, Zadar je u Višnjiku pobijedio Cibonu 76:66 (20:19, 22:21, 8:13, 26:13). Domaćini su ovom pobjedom došli do omjera 6-1, dok je zagrebačka momčad na 4-3.

Tijekom prvoga poluvremena Zadrani su stalno bili u vodstvu, no u prvih sedam i pol minuta treće četvrtine domaći igrači postigli su tek četiri poena i Cibona je preuzela vodstvo povevši 51:46. U posljednjoj četvrtini Zadar je smogao snage za preokret, sve do sredine posljednje dionice susret je bio neizvjestan, rezultat je bio 61:61, a onda je Zadar ostvario seriju 9-1 kojom je prelomio susret na svoju stranu.

Kristijan Krajina je s 21 košem i osam skokova bio najefikasniji kod Zadra, Ive Ivanov je dodao 14, dok je Luka Žorić sa 16 koševa i 10 skokova predvodio Cibonu.