Hokejaši na ledu Medveščaka još su bez pobjede u novoj sezoni EBEL-a. I u drugom domaćem dvoboju odigranom u sisačkoj Ledenoj dvorani Zibel nisu uspjeli doći do pobjede. Nakon subotnjeg 8:1 poraza od Dornbirna, u nedjelju su s 3:1 (0:0, 2:1, 1:0) poraženi od Vienna Capitalsa.

U nedjelju se u Zibelu okupilo oko 1600 gledatelja koji je u 27. minuti razveselio pogodak Johna Armstronga, kojim su “medvjedi” došli do vodstva.

Međutim, radost domaćih navijača nije predugo trajala. Gosti su izjednačili u 35. minuti pogotkom Kelseyja Tessiera. Samo 18 sekundi nedostajalo je do isteka druge trećine, kad je Benjamin Nissner po drugi put svladao Mathieua Corbeila za vodstvo gostiju. Andreas Noedl je tri minute prije kraja pogodio za konačnih 3:1.

Nakon četiri utakmice zagrebačka momčad ima svega jedan bod, zarađen na gostovanju u Villachu, i nalazi se na pretposljednjem mjestu.

U petak, 28. rujna, Medveščak gostuje kod Znojma, a u nedjelju, 30. rujna, još jednom će biti domaćini u sisačkoj Ledenoj dvorani Zibel, u kojoj će ugostiti Graz 99erse.