U prvoj utakmici 11. kola Hrvatski Telekom Prve HNL, nogometaši Rijeke slavili su u Zaprešiću protiv domaćeg Intera s 2:1 (1:0).

U neatraktivnoj utakmici, Antonio-Mirko Čolak je u 11. minuti doveo gote u vodstvo, a u 36. minuti Rijeka ostaje s igračem manje nakog drugog žutog kartona Lončara. Unatoč igraču više, Inter ne uspijeva izjednačiti, već Čolak u 63. minuti postiže svoj drugi pogodak. Jedini pogodak za domaću momčad postigao je Theophilus Solomon u 84. minuti.

Navijači Rijeke, Armada, nisu skandirali svojim igračima za vrijeme utamice iskazujući nezadovoljstvo što je na klupi njihova kluba Igor Bišćan, bivši igrač zagrebačkog Dinama, koji je u igračkim danima, po mišljenju Armade, napravio neke poteze protiv kluba kojeg sada trenira.

Rijeka sada ima 17 bodova i na četvrtom je mjestu, dok je Inter osmi s 10 bodova.

Rudeš u subotu dočekuje Osijek u Kranjčevićevoj od 15 sati, Dinamo od 17.30 gostuje kod Istre 1961, dok Lokomotiva u nedjelju u Kranjčevićevoj dočekuje Hajduk od 17.30 sati.