U osmom kolu Superlige odbojkašica i odbojkaša, zagrebački klubovi ostvarili su pobjede.

Odbojkašice Mladosti slavile su s 3:2 (24:26, 26:24, 25:18, 23:25, 15:8) na gostovanju kod Kaštela Cemexa i tako zadržale niz nepobjedivosti. U Kaštelima su izgubile dva seta, a u dosadašnjem dijelu sezone ukupno tri.

Igračice Olimpika su u Trnskom s 3:1 (23:25, 25:19, 25:10, 25:21) bile bolje od Marine Kaštela u utakmici vrlo sličnoj prošlotjednoj protiv Rijeke, kada su izgubile prvi set, a onda okrenule susret i sada su na drugoj poziciji sa šest pobjeda i dva poraza.

Odbojkaši Mladosti ostvarili su osmu pobjedu u osmom dvoboju sezone Superlige i opet bez izgubljenog seta. S 3:0 (30:28, 25:16, 25:17) su slavili protiv Mladost Ribola iz Kaštela.