Nogometaši Dinama odigrali su i drugu utakmicu na pripremama u turskom Beleku. Nakon 2:1 pobjede protiv  Partizanija iz Tirane, igrači Nenada Bjelice su s 1:0 pobijedili njemačkog drugoligaša Dynamo Dresden.

Prva jedanaestorica su bili: Na golu Horkaš, stoperi Theophile i Dilaver, a na bokovima Šitum i Stojanović. Na mjestu zadnjeg veznog Lešković, a vezni red Ćuže, Majer, Gojak, Oršić. Špica je bio Baturina.

Jedini pogodak na utakmici postignut je u 56. minuti. Baturina je precizno ubacio iz desnog kornera, pred gol utrčao Moro i iz prve zabio za 1:0.

U 60. minuti je izvršeno nekoliko izmjena i sastav Dinamanakon toga je izgledao ovako: Josipović – Matel, Rrahmani, Franjić, Leovac – Gjira – Kadzior, Olmo, Moro, Menalo – Petković.

Idući je prijateljski ogled na rasporedu u nedjelju, 20. siječnja. Protivnik će biti ETAR V. Tarnovo (Bugarska).